Zápasníček začíná v úterý 7.9. 021 V 17,30 h.

03.09.2021 09:07
Vážení a milí příznivci našeho oddílu ZÁPASNÍČEK,

začíná nám školní rok a s tím i naše cvičení ZÁPASNÍČKA.
Budeme cvičit ve stejném termínu úterý a pátek od 17,30 - 19,00 hod.

Tímto bych rád požádal všechny zájemce o cvičení, aby přicházeli na trénink nejpozději v 17,30hod.

Určitě jste prožili krásné prázdniny a nás čeká další rok poctivého cvičení a také hodně srandy.
Moc se na vás těšíme!

Rád bych se vrátil o pár týdnů zpět a krátce popsal  náš úžasný příměstský tábor:-)

Začnu především u našich Kohajů, kteří letos byli naprosto úžasní a velmi disciplinovaní.
Pokud mohu použít přísloví "JAK K JÍDLU TAK K DÍLU" tak mají všichni velkou pochvalu.
Některé fotky z příměstského tábora jsou k vidění  na Faceboku (Sokol Malhostovice).

Rád bych poděkoval všem rodičům, kteří umožnili našim Kohajům účastnit se příměstského tábora
a především děkuji těm rodičů, kteří dokázali ve svém volném čase a za své prostředky nachystat a donést naprosto neuvěřitelné množství svačin a občerstvení:-) Poděkování patří i rychlé spojce Toníkovi H. který nám vozil obědy a Erice L. za servis a úklid při jejich výdeji.

Nemohu zapomenout na pochvalu paní Martínkové, která nám již tradičně nachystala na snídani úžasné palačinky a i když jich bylo mnoho tak se po nich jen zaprášilo.

Další poděkování patří TJ Sokol Malhostovice v čele s Ing. Martinou Odehnalovou bez jejíž podpory bychom neměli tak kvalitní zázemí ve kterém jsme trávili celý týden.

S úctou a velikým respektem trenéři R. Kolbaba a P. Leksa